Radio Shema
Radio Shema’nın amacı, iyi ve kaliteli müzik yayınlayarak dinleyicilerine sevginin ve esenliğin sesini duyurmaktır. Yıllardır, kılı kırk yararak, özenle, dinleyicilerimiz için temiz içerikli ve esenlik dolu müzik parçaları seçiyor ve yine siz değerli dinleyicilerimizin beğenisine sunmaya çalışıyoruz. Farklı müziklerle sizlere farklı tatlar sunmak istiyoruz. Radio Shema’nın diğer bir misyonu da renkliliğin, çok sesliliğin, farklı inanç ve düşüncelerin savunucusu olmaktır. Her yaş gurubundan, her kesimden insanın dinlemekten zevk aldığı Radio Shema, sizin yaşamınızda da bir fark yaratacaktır.

Yayın akışımızı her geçen gün güncel ve kapsamlı tutmak için çalışıyor; yaşam veren sözleri sizlere iletmek için yayınladığımız her programı gerçeğin ve sevginin süzgecinden geçiriyoruz. Birçok bilgi kirliliği ve endişe gibi duyguları tetikleyen ses kalabalığının olduğu günümüz dünyasında, dinleyenlere esenlik vermek ve içine adeta su serpmek için ruhu dinlendiren sakin bir ses olmak istiyoruz. Ancak hepsinden önemlisi özgür kılan gerçeği duyurmayı amaçlıyoruz.
Kutsal Kitap’ta “Gerçeği bileceksiniz ve gerçek sizi özgür kılacak.” diye yazar. Radio Shema’nın amacı gerçeği bildirmektir. Bu nedenle bilinen ve yaygın kullanılan bütün medya aygıtlarını gerçeği iletmek için bir araç olarak görüyoruz. Tanrı’nın, bizi özgür kılan gerçeğinin müjdesini herkese iletmek istiyoruz. Ankara’da FM 98.0 frekansından dinleyebileceğiniz yayınımızın yanı sıra Samsun’da 98.0, Antalya’da 93.5, Mardin’de de 94.0 frekanslarından dinleyebilirsiniz. Shema’nın bir deniz feneri gibi karanlıkta yol gösteren, parlayışı ve varlığıyla güven veren, gerçeği konuşmasıyla dinleyenleri aydınlatan bir hazine olmasını ve Müjde’nin ışığının herkesi aydınlatmasını sağlamak istiyoruz.
Emeklerimizin sonucunda bizi en çok sevindirecek olan da insanların güven ve esenlik tohumları eken bu sesi dinlemesi ve bizimle hakikati arayıp bulma yolculuğuna çıkmasıdır. Tanrı’nın Sözü’yle bitirecek olursak, “Arayın bulacaksınız, kapıyı çalın, size açılacaktır.” (Matta 7:7)

Leave a Reply

Your email address will not be published.