Merhaba & Hoş Geldiniz

Tanrı’nın Sözüne ve Ruhuna İnanmak
Biz Kimiz? YENİ UMUT KİLİSESİ Ataşehir ve yakınlarında yaşayan, İsa Mesih’İ seven ve O’na iman eden kişileriz. Tanrı’nın sevgisi ile kurtulmuş ve bu lütfu kabul ederek Tanrı’nın sevgisini tüm ülkemize göstermeye inanmış kişileriz. ​ VİZYONUMUZ İsa Mesih aracılığıyla Tanrı’nın bize olan sevgisini yaşamak ve bu sevginin insanların hayatlarını değiştirdiğini görmek. ​ MİSYONUMUZ Tanrı’nın yaşam veren kurtuluş müjdesinin yayılması için sadık izleyiciler olmak ​
Sizin İçin Dua Edelim Eğer Kilisemize Gelemiyorsanız Sizin İçin Dua Edelim Dünya zor ve günahlı bir yerdir. Herkesin problemleri ve günahları vardır. Bu durumların tek çözümünün Rabbimiz Mesih İsa olduğunu biliyor ve O’nun adıyla sizin için dua ediyoruz. ​ Şimdiye dek benim adımla bir şey dilemediniz. Dileyin, alacaksınız. Öyle ki, sevinciniz tam olsun. ​ YUHANNA 16:24

Matta 7:7

…arayın, bulacaksınız; kapıyı çalın, size açılacaktır.

İhsan Özbek

Pastör

Kapıyı çaldığınızda birinin açacağını umarsınız! Eğer kapı açılmazsa hayal kırıklığına uğrarsınız çünkü dileğiniz yerine gelmemiştir. Kurtuluş Kilisesinde fark edeceksiniz ki sizi bekliyoruz, bu web sitesini ziyaretiniz kapımızı çalmanıza benzer; bizde size hoş geldiniz demek istiyoruz. Kapımız açık ve ailemizde sizi içeri almaya hazır.

Merhaba benim adım İhsan Özbek ve Kurtuluş Kilisesinin pastörüyüm bu web sitesinde çeşitli sekmelere tıkladığınızda size birçok şey sunduğumuzu fark edeceksiniz- ama en önemlisi paydaşlığımız. Size bir yer sunuyoruz ve bu yerde sizinle ilgilenilecek, değer verilecek, güzel arkadaşlıklar kurabileceğiniz güvenli bir yere kavuşacak ve sesiniz işitilecektir. Öyle ki umutlarınız ve düşleriniz kaygılarınız ya da endişeleriniz ve armağanlarınız daha da anlam kazanacaktır.

İsa’nın kim olduğu hakkında daha çok şey öğrenmek ve onun gözlerinde sizin ne kadar önemli olduğunuzu bu sayfada fark edebilirsiniz. Başkalarının elinden tutabilmeniz ve ihtiyaç duyduğunuzda sizin de elinizden tutulabilmesi için burada birçok fırsat bulabileceksiniz. Size hizmet etmek istiyoruz. Biz bir aileyiz ve kapıyı çalarsanız içeri girmeniz için size kapıyı açmak istiyoruz. Hoş geldiniz! Kapı açık!

Matta 7:7

Tanrı’ya yaklaşın, O da size yaklaşacaktır…

Son Vaazlar

Son yüklenen vaazlar

Size esenlik bırakıyorum, size kendi esenliğimi veriyorum.

ben size dünyanın verdiği gibi vermiyorum.

Yuhanna 14: 27

Hizmetlerimiz

Ruhta Birleşik

Bizimle İletişime Geçin…

Etkinliklerimize Göz Atın

Son Makaleler

Yaşamak İçin Yol Gösterici Sözler

ICON

KÜRESEL İLKELER VE DEĞERLER

“İyi Haberi Duyurmak

Tanrı’nın Egemen Lütfu”

İnanç ülkesinin mesajı, Mesih’ın günahkarları kurtardığıdır. Işığında

yani, hayatları kökten değiştiren bir mesajı yönetiyoruz. Yapacağız

bu nedenle, insanları kendi içinde yaşamaları için vaaz vermek, öğretmek ve eğitmek

Pastör

İhsan Özbek

tr_TRTurkish