Kapıyı çaldığınızda birinin açacağını umarsınız! Eğer kapı açılmazsa hayal kırıklığına uğrarsınız çünkü dileğiniz yerine gelmemiştir. Kurtuluş Kilisesinde fark edeceksiniz ki sizi bekliyoruz, bu web sitesini ziyaretiniz kapımızı çalmanıza benzer; bizde size hoş geldiniz demek istiyoruz. Kapımız açık ve ailemizde sizi içeri almaya hazır.

Merhaba benim adım İhsan Özbek ve Kurtuluş Kilisesinin pastörüyüm bu web sitesinde çeşitli sekmelere tıkladığınızda size birçok şey sunduğumuzu fark edeceksiniz- ama en önemlisi paydaşlığımız. Size bir yer sunuyoruz ve bu yerde sizinle ilgilenilecek, değer verilecek, güzel arkadaşlıklar kurabileceğiniz güvenli bir yere kavuşacak ve sesiniz işitilecektir. Öyle ki umutlarınız ve düşleriniz kaygılarınız ya da endişeleriniz ve armağanlarınız daha da anlam kazanacaktır.

İsa’nın kim olduğu hakkında daha çok şey öğrenmek ve onun gözlerinde sizin ne kadar önemli olduğunuzu bu sayfada fark edebilirsiniz. Başkalarının elinden tutabilmeniz ve ihtiyaç duyduğunuzda sizin de elinizden tutulabilmesi için burada birçok fırsat bulabileceksiniz. Size hizmet etmek istiyoruz. Biz bir aileyiz ve kapıyı çalarsanız içeri girmeniz için size kapıyı açmak istiyoruz. Hoş geldiniz! Kapı açık!

Profil Detayları